O chatě


Chata je v provozu po rozsáhlé rekonstrukci od letní sezóny roku 2013. Jedná se o standardně vybavený ubytovací objekt s koupelnou, toaletou, plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem a dvěma ložnicemi (podrobný popis pokojů a vybavení chaty viz níže).
Kapacita objektu je stanovena na pět dospělých osob s možností přistýlky pro dvě osoby. Můžete využít dětskou postýlku. Z hlediska bezpečnosti chata disponuje protipožárním senzorem a zabezpečovacím zařízením proti vyloupení.
Po celém objektu je dostupný bezdrátový internet, ke kterému je také možno přistoupit z televize přes integrovaný prohlížeč.
Venku


Chata je zasazena do mírně svažité zahrady, která je členěna několika pískovcovými terasami. Vjezd a parkovací místo je zabezpečeno elektricky ovládanou bránou a uzamykatelnou brankou. Celá zahrada je oplocena.
V zahradě se nachází kruhový bazén vybavený pískovou a UV filtrací a solárním ohřevem, který je v provozu jen v sezóně. K bazénu je k dispozici sprcha se solárním ohřevem vody a dvě skládací lehátka.
V přímé blízkosti domu je venkovní posezení se stolem, šesti židlemi, slunečníkem a grilem na dřevěné uhlí. Pro děti je připraveno pískoviště s hračkami.
Studánka o kapacitě jedné pivní basy poskytuje výborné přírodní chlazení nápojů.

Uvnitř


Předsíň


V předsíni se nachází šatní stěna se zrcadlem, věšáky a úložným prostorem pro boty.

Kuchyň


Lednice s mrazákem je ve spíži přístupné přímo z kuchyně. Kuchyň je vybavena elektrickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, obvyklým nádobím - talíře mělké, hluboké, hrnky, sklenice, sklenice na víno, misky, příbory, hrnce, pánve a nože.
Jídelní stůl je obklopen šesti čalouněnými židlemi.

Obývací pokoj


Dominantou obývacího pokoje jsou krbová kamna se skleněným průzorem. Dostatečná zásoba dřeva na topení se nachází za domem. K topení je možno využít i elektrických radiátorů umístěných v každé místnosti.
Z pohodlné rozkládací sedací soupravy je možné sledovat televizi s úhlopříčkou 107 centimetrů, integrovaným prohlížečem internetu a možností připojení USB paměti pro přehrávání Vašich dat – fotografie, filmy.

Koupelna


Vana s možností sprchy je napájena bojlerem o objemu sto litrů. Nachází se zde také elektrické podlahové vytápění, elektricky vyhřívaný věšák na ručníky, bidet, umyvadlo s odkládacím prostorem a osvětlené zrcadlo.

WC


Zde se nachází toaleta se zabudovaným splachovacím systémem a umyvadlo.

Ložnice


Ložnici vévodí manželská postel s poskytnutým ložním prádlem, dále se zde nalézá šatní skříň, komoda s šuplíky a noční stolky s lampičkami.

Dětský pokoj


V tomto pokoji jsou tři postele s poskytnutým ložním prádlem. Je zde přístup do takzvané šatny, kde se nachází vysavač a pomůcky k úklidu. Dále je zde komoda s šuplíky, noční stolky s lampičkami a šatní skříň.Nahoru